Кошик
1 відгук
ООО "MultiCopter UA"
+380 (73) 525-23-23
+380 (63) 525-23-23

Акумулятори 16000 mAh

Роботу устаткування без підключення до мережі забезпечують акумулятори 16000 mAh. Заряду вистачає для тривалої безперебійної роботи пристроїв. Такий акумулятор для дрона відповідає всім стандартам і вимогам, які застосовуються до приладів. Оригінальні батареї, які підійдуть для тривалої активної роботи в будь-яких умовах пропонує придбати інтернет-магазин MultiCopter Ukraine.

 

Особливості літій-полімерних акумуляторів 16000 mAh

 

Акумулятор для квадрокоптера створюється з використанням інноваційних технологій на високоякісному обладнанні. АКБ володіють цілим рядом особливостей, до яких відносяться наступні:

  • міцність і надійність конструкції — забезпечується якісними матеріалами, які застосовуються у виробництві;
  • низький саморозряд батареї;
  • невелика вага і компактні розміри.

Крім цього, представлені вироби не піддаються негативній дії зовнішніх факторів і легко встановлюються завдяки простоті конструкції. Літій-полімерні прилади швидко заряджаються, для повного заряду достатньо години.

Кожна складова, яка міститься в конструкції акумуляторів 16000 mAh, з високою напругою, тому для забезпечення роботи обладнання досить використовувати невелику кількість з'єднувальних елементів.

 

Батареї та акумулятори для квадрокоптера

 

Потужні акумулятори для квадрокоптера мають чіткі розміри, підходять під конкретні моделі обладнання. Серед переваг виробів не можна не відзначити поєднання бездоганного якості виробів, компактності і практичності.

Функціональні пристрої не піддаються зносу. Їх ємності достатньо для тривалого використання. Швидка зарядка дозволяє відновити роботу техніки максимально швидко, а якщо мати в комплектації кілька виробів, то можна не переривати роботу приладу на зарядку батареї.

 

Як придбати акумулятор для дрона

 

Усиленные устройства имеют отличные характеристики, поэтому приобретая аккумуляторы для дрона на сайте, вы получаете устройства с длительным сроком эксплуатации. Батарея реализуется по доступной стоимости. Низкая цена возможна благодаря прямому сотрудничеству с производителями. Получить товар можно при помощи доставки по всей стране, которая проводится оперативно. Индивидуальный подход к каждому клиенту является одним из преимуществ заказа в компании.

Літій-полімерні пристрої перевершать усі сподівання. Адже кожен виробник гарантує якість, для підтвердження є вся необхідна документація.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner