Кошик
1 відгук
ООО "MultiCopter UA"
+380 (73) 525-23-23
+380 (63) 525-23-23

Акумулятори 10000 mAh

В обслуговуванні квадрокоптера виникає необхідність у придбанні якісних і надійних деталей комплектації, які забезпечать безперебійну роботу обладнання в будь-яких умовах. Потужні літій-полімерні акумулятори 10000 mAh є джерелом енергії, що гарантує тривалу службу техніки. Щоб батарея працювала безпечно, потрібно віддавати перевагу оригінальним посиленим АКБ, які пропонує інтернет-магазин MultiCopter Ukraine.

 

Переваги акумулятора 10000 mAh

 

  • Потужності акумулятора 10000 mAh достатньо для того, щоб здійснювати складні маніпуляції в повітрі.
  • Швидко заряджається, роботу пристрою можна відновити через годину зарядки.
  • Акумулятор для дрона має невеликі розміри і вагу, тому не обважнює конструкцію.
  • Кожна складова володіє високою напругою, що дозволяє використовувати невелику кількість з'єднувальних осередків.
  • Акумулятор для квадрокоптера відрізняється від аналогів низьким саморозрядом.
  • Батарея при подібних габаритах має ємність більше, ніж подібні пристрої.

 

Особливості літій-полімерних акумуляторів для дрона

 

Для створення виробів використовуються якісні міцні матеріали, завдяки яким пристрої виконують свою функцію протягом тривалого часу. Літій-полімерні акумулятори для дрона виробляються на сучасному обладнанні з застосуванням інноваційних технологій.

Представлені батареї відповідають міжнародним вимогам і стандартам. Детальна інформація, яка спрощує підбір моделі, представлена в супровідній документації. Таким чином, для кожного безпілотника легко підібрати варіант, який буде відповідати розмірам і необхідної потужності.

Пристрої відрізняються хорошими технічними та експлуатаційними характеристиками, практичність, довговічністю, а також стійкістю до зносу.

 

Придбати потужні батареї та акумулятори для квадрокоптера

 

Завдяки прямій співпраці з виробниками компанія пропонує придбати акумулятор для квадрокоптера за доступною ціною. На сайті є великий асортимент батарей з різною ємністю обладнання для популярних моделей безпілотників.

Отримати додаткову інформацію можна у консультантів по телефону, вказаним на сайті. Доставка по всій країні здійснюється максимально оперативно, що дозволяє швидко відновити функціонування техніки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner